Najnowsze

 

Blog z FB - Run Forest run

 

klatka

                                                            III BIEG DWÓCH JEZIOR             

                                                          Szczutowo, 17 czerwca 2006 r.

                 

M-ce

Nr zaw

Nazwisko

Imię

Klub

Rok ur

Kat.

M/kat

Wynik

1

7

Miereczko

Maciej

Wectra Włocławek

1979

M1

1

52:42:00

2

11

Więckowski

Wojciech

BOP TKKF Płock

1961

M3

1

52:54:00

3

4

Dymek

Sebastian

BOP TKKF Płock

1982

M1

2

53:48:00

4

5

Giżyński

Przemysław

BOP TKKF Płock

1979

M1

3

54:58:00

5

14

Kamiński

Artur

Nż, Płock

1979

M1

4

56:24:00

6

59

Majewski

Waldemar

TKKF Piaski Warszawa

1967

M2

1

57:16:00

7

29

Chmurzyński

Tomasz

Bydgoszcz

1969

M2

2

58:09:00

8

73

Schmidt

Ryszard

HN NOWAK Bydgoszcz

1968

M2

3

58:25:00

9

26

Trzeciak

Mariusz

KM Truchcik Łubianka

1976

M2

4

59:23:00

10

30

Węglewski

Krzysztof

PPZ Mogilno

1961

M3

2

59:52:00

11

78

Rajzer

Krzysztof

ENTRE.PL Magdalenka

1973

M2

5

01:00:30

12

21

Kaźmierczak

Paweł

TKKF Kubuś Sierpc

1955

M4

1

01:00:53

13

1

Matuszewski

Piotr

BOP TKKF Płock

1954

M4

2

01:01:24

14

12

Gapski

Zbigniew

Sobieski Starogard

1954

M4

3

01:02:14

15

38

Bielicki

Krzysztof

Neo-System Brodnica

1963

M3

3

01:03:30

16

2

Stańczak

Edmund

BOP TKKF Płock

1953

M4

4

01:04:06

17

15

Kordyzon

Andrzej

Nż. Proboszcsewicze

1975

M2

6

01:05:44

18

39

Paszkowski

Janusz

MUKL Brodnica

1956

M4

5

01:05:59

19

6

Wojciechowski

Józef

UNIFREZE Płock

1943

M5

1

01:06:34

20

27

Banaszek

Marcin

KM Truchcik Łubianka

1988

M1

6

01:07:55

21

67

Budka

Łukasz

GLKS Skrwilno

1988

M1

7

01:07:55

22

57

Gerka

Krzysztof

Piskorczyn

1957

M3

4

01:08:07

23

58

Klepacki

Tomasz

KB Warszawa

1956

M4

6

01:08:13

24

40

Olendrzyński

Łukasz

TKKF Kubuś Sierpc

1991

M1

8

01:08:30

25

61

Wiśniewski

Ryszard

TKKF Kubuś Sierpc

1941

M5

2

01:08:47

26

74

Leśniewski

Kazimierz

Włocławek

1942

M5

3

01:09:01

27

10

Witt

Henryk

Toruń

1941

M5

4

01:09:14

28

77

Babeńko

Olena

Warszawa

1960

K2

1

01:09:47

29

71

Muszyński

Jarosław

Sierpc

1971

M2

7

01:10:48

30

53

Matuszewski

Ryszard

TKKF Promyk Ciechanów

1955

N

1

01:11:19

31

54

Burzacki

Wiesław

Lidzbark Welski

1955

M4

7

01:11:34

32

34

Łabecki

Edward

biegajznami.MOSIRRypin

1951

M4

8

01:12:01

33

55

Chełmicki

Michał

Lipno

1990

M1

9

01:12:21

34

51

Guziejewski

Wiesław

LBA "Oldboys" Włocławek

1940

M5

5

01:12:24

35

79

Śliwiński

Artur

Neo-System Brodnica

1982

M1

10

01:12:41

36

62

Dutkiewicz

Andrzej

Bella Toruń

1956

M4

9

01:12:53

37

37

Połaski

Leszek

Warszawa

1947

M4

10

01:13:05

38

35

Krumin

Dominik

Straż Graniczna Okęcie

1981

M1

11

01:13:47

39

75

Młodzianowski

Michał

Straż Graniczna Okęcie

1982

M1

12

01:13:47

40

72

Szymański

Piotr

TKKF Kubuś Sierpc

1979

M1

13

01:14:00

41

25

Kijewski

Jerzy

Toruń

1954

M4

11

01:14:41

42

42

Poczwardowski

Marek

Szczutowo

1960

M3

5

01:14:47

43

80

Kępczyńska

Marlena

Neo-System Brodnica

1974

K1

1

01:14:52

44

60

Chmielewski

Józef

Państw. Str. Pożarna Sierpc

1954

M4

12

01:15:00

45

24

Gajewski

Marek

KM Truchcik Łubianka

1962

M3

6

01:15:43

46

33

Łabecki

Bogdan

biegajznami.bodzio_Ł

1962

M3

7

01:16:37

47

50

Murzynowski

Sebastian

Szczutowo

1989

M1

14

01:16:37

48

23

Jałocha

Jan

KM Truchcik Łubianka

1961

M3

8

01:18:00

49

16

Świerczyński

Bogdan

TOREC Toruń

1961

M3

9

01:18:37

50

63

Wilary

Stanisław

GLKS Skrwa Skrwilno

1962

M3

10

01:19:26

51

20

Gajewski

Piotr

KM Truchcik Łubianka

1958

M3

11

01:20:31

52

3

Szymaniak

Przemysław

Gimnazjum Szczutowo

1990

M1

15

01:21:13

53

22

Jałocha

Andrzej

KM Truchcik Łubianka

1959

M3

12

01:23:10

54

8

Jasińska

Teresa

ART. PROFI Warszawa

1956

K3

1

01:23:26

55

9

Jasiński

Marek

ART. PROFI Warszawa

1960

M3

13

01:23:26

56

52

Szejko

Wawrzyniec

KB TKKF Promyk Ciechanów

1952

M4

13

01:24:31

57

76

Moczyński

Leszek

TKKF Kolejarz Bydgoszcz

1951

M4

14

01:25:05

58

68

Budka

Franciszek

GLKS Skrwilno

1965

M3

14

01:25:40

59

17

Chojnacka

Krystyna

TKKF Kubuś Sierpc

1952

K3

2

01:28:36

60

41

Jezierski

Zbigniew

Kamionki

1942

M5

6

01:28:36

61

70

Karolak

Stanisław

Starostwo Powiatowe Sierpc

1955

M4

15

01:32:04

62

83

Berebecki

Roman

Rypin

1951

M4

16

01:33:32

63

18

Kozłowska

Danuta

TKKF Kubuś Sierpc

1955

K3

3

01:33:40

64

36

Kwiatkowski

Roman

TKKF Kolejarz Bydgoszcz

1958

M3

15

01:33:56

65

56

Chełmicki

Grzegorz

Lipno

1961

M3

16

01:34:13

66

19

Kaźmierczak

Bogumiła

TKKF Kubuś Sierpc

1957

K2

2

01:35:47

67

65

Celebudzki

Kazimierz

GLKS Skrwa Skrwilno

1963

M3

17

01:35:56

68

66

Tyburska

Justyna

GLKS Skrwilno

1990

K1

2

01:38:27

69

64

Lamparska

Mariola

Nadleśnictwo Skrwilno

1958

K2

3

01:39:03

70

32

Marek

Henryk

Nż, Warszawa

1947

M4

17

01:44:07

71

82

Malanowski

Janusz

Płock

1961

M3

18

01:44:51

72

28

Płudowski

Piotr

Sierpc

1972

M2

8

01:45:49

73

31

Dombrowska

Barbara

biegajznami.plBasia_D

1967

K2

4

01:50:30

74

81

Malanowski

Eugeniusz

TKKF Płock

1928

M5

7

01:54:50